Hakkımızda

Alsan Forbes Medikal 1995 yılında ticaret faaliyetlerine başlamıştır.                                                       


İlk olarak perakende medikal alanında şubeleri ile sektörde yer almıştır. Piyasa talepleri ve büyüme trendi ile üretim alanına da giren Alsan Forbes Medikal, Esvan markasının anlamı olan Sağlık ta bir numara ( S 1 ) olma yolunda önemli yol kaydetmiştir.2008 yılından itibaren Üretmiş olduğu tekstil eklem destek ürünleri ve çözüm ortaklarımız ile şu anda üç bine yakın sağlık biriminde hizmet vermektedir. Yurt dışı satış ve bağlantılarımız üretime geçtiğimiz ilk yıldan itibaren artarak devam etmektedir. Tekstil eklem destek ürünlerinin tamamını kendi tesislerimizde üretmekteyiz.


Vizyonumuz, kaliteli ürünlerimizin ekonomik fiyatlarla sağlık sektörüne sunmak, satış noktalarını genişleterek daha yaygın kitlelere ulaşmaktır. Esvan Markasını  anlamına uygun olan bir numaraya taşımaktır.


Misyonumuz sağlık sektörünün ihtiyaçlarını takip ederek kaliteli ürünlerimizi yurt içi ve yurt dışı pazarlarda yaygınlaştırırken ar-ge çalışmalarımızı güçlendirmek.


Kurulduğumuz yıldan itibaren bizlerle birlikte olan ve destekleyen iş ortaklarımız ile bu başarıyı sağladık. Bundan sonra da iş ortaklarımızın desteklerini arttırarak devam ettireceklerine, büyüme ve başarı yolunda hep birlikte yürüyeceğimize güvenimiz ve inancımız tamdır.